Maurice Moberg oljemålning
2017-05-30
463477
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014), landskap, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 54x80 cm