Golvlampfötter mässing
2017-05-22
463463
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPFÖTTER, 3 st, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, delvis kulformade, höjd 122-127 cm
Bruksslitage