Bordslampor trä och metall
2017-05-23
463448
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, Tranås stilarmatur, fot i metall, BORDSLAMPA, fot i trä, 1900-talets andra hälft, höjd 52-55 cm
Bruksslitage