Ljusstakar 1800-tal
2017-05-21
463417
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, brons, förgyllda, höjd ca 26 cm
Sneda, en ljusstake med brisning