Bordslampfötter 1960/70-tal
2017-05-21
463416
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPFÖTTER, 4 st, 1900-talets andra hälft, pressat glas, varav en i grönt pressglas med skärm, höjd 63 cm, övrigas i klarglas med höjd 33-41 cm