Gräddkanna silver 1828
2017-06-04
463410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Joachim Flodin, Stockholm 1828, oval kaskform, räfflad hänkel, invändigt förgylld, höjd 11 cm, vikt ca 72 g
Lagningar