Syntestapparat

Syntestapparat
Syntestapparat
Syntestapparat
Syntestapparat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SYNTESTAPPARAT, 1940-tal, plast, plåt, höjd 52 cm

slitage

463336

2017-05-27