Claes Caspersson olja
2017-05-21
463310
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAES CASPERSSON (född 1953): I trädgården, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 59x72 cm