Benno Arzt akryl
2017-05-21
463308
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Röd symfoni", signerad och daterad Benno Arzt 2010, akryl på duk, ca 100x100 cm