Dekorelement
2017-05-20
463279
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1800-tal, skuren dekor med gripar och aldesvapen, längd ca 145 cm
Lagningar