Oljemålning 1800-tal landskap med borg
2017-05-20
463267
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med borg, olja på duk, otydligt signerad och daterad 1843, olja på duk, ca 63x55 cm
Retusch, ytsmuts