Supkoppar silver
2017-05-20
463238
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SUPKOPPAR, 2 st, silver, av Olof Hellbom, Stockholm 1806, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, total vikt ca 47 g
Buckliga, lagningar