Roland Svensson
2017-05-19
463225
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmiljö i vinterskrud, signerad och numrerad 283/360, ca 25x48 cm