Skål Frankrike
2017-05-20
463211
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL på fot, 1800-talets slut, Frankrike, porslin, förgylld metallfattning, polykrom blomdekor, signerad Paul, höjd ca 18, längd 23 cm
Spricka