Ring 18 k vitguld diamanter
2017-05-24
463181
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, 5 diamanter med rosenslipning, Guldatelje AMIE, Lundberg, Stockholm 1984, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 3 g
Stenar med skador och rondistnagg