Benno Arzt akryl
2017-05-19
463131
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Gretchen", signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl på duk, ca 120x120 cm, oramad