Ulrica Hydman Vallien fäglitografi
2017-05-21
463097
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm, oramad