Urna Holland
2017-05-19
463095
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA, fajans, Holland, 17/1800-tal, dekor i blått, omarbetad till bordslampa, total höjd inkl skärm ca 52 cm
Smärre bränningsdefekter och glasyrnagg