Yrjö Edelmann färglitografi
2017-05-19
463079
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Komposition med manfigur och träd, signerad Y Edelmann, 103/125, färglitografi, bladmått, ca 53x68 cm