Stellan Mörner akvarell
2017-06-05
463056
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Figurkomposition, signerad, daterad a tergo 1951, akvarell, ca 32x23,5 cm