Gunnar Svenson oljemålning
2017-05-19
463004
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR SVENSON (1892-1977): Blomsterstilleben, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x81 cm
Dubbel signatur