Taklampor
2017-05-19
462969
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med gulfärgad kupor, höjd ca 37-53 cm
Slitage