Peter Dahl färglitografi
2017-05-19
462957
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Tre gracer, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 55x37 cm