Roberto Matta färgetsning
2017-05-19
462944
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, I/XXV, färgetsning, ca 66x49 cm