Salvador Dali färgetsning
2017-05-19
462934
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): "Bacchus", signerad Dali, 66/100, färgetsning, ca 36,5x47 cm
Ej examinerad ur ram