Enrico Baj färgserigrafi med applikationer
2017-05-19
462932
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad och numrerad a tergo Baj 1059/1200, färgserigrafi med applikationer, ca 75x60 cm