Orkestergitarr

Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr
Orkestergitarr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

GITARR, orkestergitarr, 1930-tal, handbyggd, stallet märkt Levin, intonerad

smärre skador, en stämmskruv bytt

462845

2017-05-18