Golvlampa mässing
2017-05-18
462833
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1970-tal, märkt "Elit", höjd ca 120 cm
Smärre slitage