Helmut Mantel oljemålning
2017-05-19
462823
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Komposition med segelbåtar, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 100x138 cm