Helmut Mantel oljemålning
2017-05-19
462822
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Roulettebord, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 98x137 cm