Charles Roka oljemålning
2017-05-18
462821
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm