Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925): Musiker, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 125x79 cm
462817
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här