Helmut Mantel
2017-05-19
462817
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Musiker, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 125x79 cm