Bordslampa
2017-05-18
462804
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, kolonnformad, förgylld och patinerad brons, höjd inklusive skärm 80 cm