Skåp furu rokokostil
2017-05-18
462791
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, furu, 1900-tal, rokokostil, betsat, överstycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning samt 2 lådor, understycke med 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 194, 134x50 cm, nyckel finns
Lagning