Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-05-18
462770
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, osignerat, olja på duk, 32x24 cm
Smärre krackelyr