John Christoforou
2017-05-17
462633
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN CHRISTOFOROU (1921-2014): Figur, signerad och numrerad 67/90, silkscreen, ca 67x52 cm
Gulnader