Karmstolar bambuimitation
2017-05-17
462612
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i bambuimitation, rygg och sitst med rotting, sitthöjd ca 39 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm