Ram 1800-tal
2017-05-17
462566
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAM, 1800-tal, oval form, patinerad träskuren dekor, delvis förgylld, ca 103x84 cm, innermått ca 88x70 cm
Uppfodrad, lagningar, färgbortfall