Nils Tydén 2 oljemålningar Stockholmsmotiv
2017-05-17
462565
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976), 1 par, "Riddarhuset och Vasabron" samt "Norrbro och Grand Hotel", signerade och daterade N Tydén, 1966, 1969, olja på pannå, ca 22x27 cm