Matta 1950-tal
2017-05-17
462550
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, ull, 1950-tal, geometriskt mönster, brun botten med gula och svarta ränder, ca 210x125 cm
Smärre slitage