Angelica Wiik färglitografi
2017-05-19
462516
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Blå porten", signerad och numrerad Angelica Wiik 32/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm
Oramad