Angelica Wiik
2017-05-18
462514
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA.upplaga, ca 59x40 cm
Oramad