Angelica Wiik, färglitografi
2017-05-17
462513
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad och numrerad Angelica Wiik, 29/190, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm