Oskar Bergman akvarell
2017-05-17
462496
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Majmåne", signerad och daterad Oskar Bergman 1941, akvarell, 18x25 cm