Hanau bordslampa
2017-05-17
462489
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANAU, bordslampa "SR300M", funkis, 1930-tal, bakelit och plåt, ombyggd från sollampa till vanligt belysning, höjd ca 68 cm
Bruksslitage