Bertel Nordström oljemålning
2017-05-17
462483
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy i aftonrodnad, signerad och daterad Bertel Nordström 1954, olja på duk, ca 50x61 cm