Oljemålning
2017-05-20
462465
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Flicka på terrass, monogramsignerad, olja på duk, ca 102x41 cm