Oljemålning
2017-05-16
462393
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): I konstgalleriet, olja på duk, 31x45 cm
Retsucher