Johan Ossian Andersson oljemålning
2017-05-16
462385
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 53x77 cm