I Savini oljemålning
2017-05-16
462302
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
I SAVINI (1900-tal), exteriör med kvinna, olja på duk, signerad I Savini, ca 79x53 cm